Все буде добре!, - блогер про майбутнє України


Мене часто останнім часом запитують друзі і знайомі - що у нас з країною взагалі? Які прогнози? Куди ми рухаємося?

Воно й не дивно - особливо активних дій на фронті давно немає, в політиці підкилимна гризня з періодичними викидами гівна з-під нього.

Для вже звикших до гучних подразників українців - це як глухота і, відповідно, втрата орієнтації.

Про внутрішнє

Ось що я вам скажу. Наші західні партнери взялися за нас всерйоз, тому ніхто особливо не шумить, бо не хоче завтра переглядати за столом американського посла документи, які він вважав за краще б ніколи не бачити.

Тільки не треба голосити, що ми знову під чиїмось впливом і нас знову кудись ведуть.
Пам'ятаю, як в Європі десь знайшли дівчину, яка кілька років провела в рабстві в підвалі у сусіда.

Так ось вона теж не сама йшла, а її вели лікарі, попутно вливаючи якісь цілющі розчини.
І я впевнений, так тривало до тих пір, поки вона не змогла ходити самостійно.

Так і у нас після 300 років російського підвалу з здоров'ям не дуже, та й мізки треба поправити. Ось і ведуть нас досвідчені лікарі.

Адже це для нас таке вперше, а для США і ЄС - штатна операція з порятунку сусідньої країни.

Вони вже багато разів це проходили, у них є чіткі розроблені і обкатані плани дій і ті, хто хоч якось уважно стежать за ситуацією, бачили як вони невимушено переключилися з плану "А" - ось вам бабло, давайте розвивайтеся, на план "Б" - не можете самі, ми вам допоможемо, крок вліво, крок вправо - втеча, стрибок на місці - провокація.

Вся суть кацапства

"А навіщо ви їм потрібні, що б робити вас багатими ?! - Раптово вирине в коментарях кацап. - Паматросять і бросять!".

Відповідь на це нехитре питання, в якому зашита вся суть кацапства дуже проста.

Якщо ви заможна людина і маєте хороший будинок, чого б вам хотілося - щоб ваші сусіди по селу були такими ж заможними як ви, або жебраками?

Якщо ви в глибині душі вибираєте перший варіант - вітаю, якщо другий - ви кацап. Нормальна людина буде дружити з сусідами, разом возити дітей до школи, робити шашлики, боротися проти неприємностей.

Зрештою багатому сусідові можна щось продати і заробити. Але інша річ кацап. Нащо йому багатий сусід? Ось перед жебраками він приїде на кредитному позашляховику і буде пальці гнути. А буде у нього з похмілля поганий настрій, вийде на балкон, переведе погляд зі свого газону на сусідські гівна і настрій поліпшується.

А що сусідські діти яблука занадилися обривати, там їм можна при нагоді рученьки пообрубувати, щоб не тягнули до поміщицького майна. Гаразд, на цьому кацап зблід і розвіявся, а ми поїхали далі.

"Ослик" і "морквина"

Подивіться, як красиво і поступово втілюються в життя будь-які корисні речі. Спершу нашому ослику (Президент Уряд Парламент) вішають на ціпку перед носом велику морквину "Безвізовий режим".

Потім в гонитві за цією морквиною проводять всіма доріжками до створення НАБУ, зміни Генпрокурора, - і це тільки за останній час. Варто нашим забаритися або спробувати згорнути на сусідню стежку, як у випадку з електронним декларуванням або виборами членів НаЗК, як до морквини приєднується чарівний пендель.

Кажуть, після такого пенделя Порошенко був в настрої особисто передушити весь парламент в рекордні пару годин, і КабМін на додачу.
І відразу все запрацювало. І ослик пішов далі куди треба.
Так, опір величезний. Змусити депутатів приймати деякі закони - як гільйотину для себе ж будувати.

Але потихеньку, помаленьку. Приймемо закон про створення НаЗК. Потім розширимо її повноваження. Потім почнемо обирати її членів.

А потім - багато депутатів розраховували засидітися комісію мухами - але вже не вийде - самі ж нагнали шуму і скандалу, тепер всі сидять і чекають результатів. Під тиск громадськості доведеться працювати - спершу по дрібним хабарникам, потім і вище.

До речі, а хто сказав, що по дрібним погано працювати? Особисто я заводи не купую і в житті стикаюся в основному саме з дрібними, саме вони мені життя псують. Ось так воно і працює - батогом і пряником, вірніше морквиною і пенделем. А ще - контролем і хитрістю. Але працює.

Українські "акули" капіталу та Світ

До речі, помітили, як олігархи затихли? Є з цього приводу ... скажімо так ... о! Здогадки. Точно. Відмінне слово. Так ось. Здогадуюся я, що коли наші милі акули капіталу випливали у великий світ, вони вважали себе лукавими і розумними. Хижаками, які потрапили в стадо овець. І тут же придумали схеми, як не платити там податки в потрібному розмірі.

Одурівші від своєї безкарності тут, вони забули, що той світ, хоч і виглядає зграєю овець, але виростив таких китів як Рокфеллери, Ротшильди і навіть примудрився їх суворо видресирувати.

Тому те, що наші катрани вважали своєю хитрістю, виявилося банальною приманкою на здоровенному такому гачку. І що недавно за вудки смикнули - не сильно, так, злегка. Для розуміння. І вони зрозуміли. Звичайно, добрими і пухнастими вважати їх зарано, але простору для маневру у них поменшало. Втім, і бабла вже не так багато як раніше.

Так що все у нас буде добре. Щоб наш ослик не впав у відчай, його хвалять за успіхи, не соромлячись таких же сильних виразів, як і коли лаяли. Пройде час і морквину, яка вже відпрацювала, згодують ослику і повісять там яблуко і ослик потягне нас далі туди, де немає корупції, високі соціальні стандарти і серйозною подією вважається бійка з двох ляпасів в барі.

Про зовнішнє

Про зовнішнє вже особливо і говорити нудно - за Рашку взялися не менш серйозно, ніж за нас, тільки з іншого боку і з іншими цілями.

Звичайно, воно ще може брикнути, ще може посмикати і навіть спробувати зобразити наступ. Але на те й стоять там наші хлопці і я в них впевнений більше, ніж в бетоні.

А питання зараз вирішується про те, різати на шматки росію відразу, або дозволити їй спершу погнили з десяток років за залізною завісою, якщо буде вести себе тихо. Я майже впевнений, що Путін вибере другий варіант. Так що все буде добре.

Все залежить від народу і кожного з нас

Але ось вам і ложка дьогтю в нашу бочку з медом. Єдині, хто може знищити зараз ситуацію - це ми самі. Сіль в тому, що визначальним фактором для наших західних партнерів є думка народу.

Наш ослик - з ним все і так зрозуміло, але його змусити, як ми бачимо можна все що завгодно. Треба - він нам і п'ятиборство здасть на медаль.

Але ось народ ... Тут не в пафосі справу і не в демократії, як ви могли подумати, а в простому здоровому глузді - навіщо витрачати зусилля і кошти, щоб тягнути з колодязя того, хто не хоче вилазити і кричить, що там йому краще і це його шлях?
Щоб неймовірними зусиллями витягти його, а він тут же стрибне назад? Підсумок той же, ресурсів менше, навіщо воно треба?

Тому чим більше ми піддаємося популістам з їх третім Майданом, зрадою, перевиборами та іншими путінськими ідеями, тим більше у нас шансів все втратити. Але ми ж не зробимо цього, правда?

Так що:
Усе. Буде. Добре. :)

P.S.

Мій старий рецепт поки не застарів: як тільки захотілося закричати зрадавсепропало, йдете і відносите грошей волонтерам на армію.

Або заспокоюте себе плетінням маскувальних сіток, а хто вже майстер - переходимо до костюмів Гілл, він же Лісовик.

Але при цьому не забуваємо змащувати і чистити кулемет. І мотузочку не забуваємо - для зрадників.

21 Березня 2016

ВСІ НОВИНИ ТЕМИ

Через Сахару до океану в товарняку: екстремальна поїздка в найдовшому у світі поїзді

Мавританія - країна на північному заході Чорного континенту, більша частина якої розташувалася на ...

23 Жовтня 2020
Брусов В.

KAZKA – Мало: популярний гурт презентував новий кліп

Популярний український гурт KAZKA представив відеокліп на свій новий сингл Мало, який увійшов ...

23 Жовтня 2020
Козак І.

5 людських помилок, які призвели до серйозних наслідків

У березні 2020 року з пасажирами однієї великої європейської авіакомпанії сталося несподіване: вони ...

23 Жовтня 2020
Козак І.

15 найгірших помилок, які люди роблять у 20 років.

Помилки, які ми робимо у віці від 20 до 30 років, здатні змінити ...

22 Жовтня 2020
Козак І.

Мультфільми для дітей про тварин українською мовою

Мультфільми про тварин українською були й залишаються найпопулярнішими мультиками для дітей тому, що ...

21 Жовтня 2020
Голуб С.

Перлини віри: найкрасивіші монастирі світу. ТОП 7

Монастирі часто стають місцем не тільки релігійного, але і туристичного паломництва. До ...

21 Жовтня 2020
Козак І.

Як бути хорошим гостем і господарем: правила етикету XIX століття, які досі актуальні

Підлаштовуйтеся один під одного і не забувайте про ввічливість, щоб зробити спільне перебування ...

20 Жовтня 2020
Козак І.

Новий рік в Карпатах 2021: ТОП 10 готелів та котеджів в Буковелі

Будуєте плани на Новий рік 2021 в Буковелі? Kozakorium.com допоможе вам у цьому. ...

19 Жовтня 2020
Гриджук В.

Як стати багатим: 6 золотих правил династії Ротшильдів

Один з найвизначніших німецьких поетів та журналістів XIX ст. Гейне, перефразувавши Коран, сказав: ...

16 Жовтня 2020
Козак І.

Як невідома дівчина з Парижа стала найбільш цілованою жінкою в історії

Ніхто не знає справжнього імені цієї прекрасної дівчини або того, що вона робила ...

16 Жовтня 2020
Гриджук В.