Все буде добре!, - блогер про майбутнє України


Мене часто останнім часом запитують друзі і знайомі - що у нас з країною взагалі? Які прогнози? Куди ми рухаємося?

Воно й не дивно - особливо активних дій на фронті давно немає, в політиці підкилимна гризня з періодичними викидами гівна з-під нього.

Для вже звикших до гучних подразників українців - це як глухота і, відповідно, втрата орієнтації.

Про внутрішнє

Ось що я вам скажу. Наші західні партнери взялися за нас всерйоз, тому ніхто особливо не шумить, бо не хоче завтра переглядати за столом американського посла документи, які він вважав за краще б ніколи не бачити.

Тільки не треба голосити, що ми знову під чиїмось впливом і нас знову кудись ведуть.
Пам'ятаю, як в Європі десь знайшли дівчину, яка кілька років провела в рабстві в підвалі у сусіда.

Так ось вона теж не сама йшла, а її вели лікарі, попутно вливаючи якісь цілющі розчини.
І я впевнений, так тривало до тих пір, поки вона не змогла ходити самостійно.

Так і у нас після 300 років російського підвалу з здоров'ям не дуже, та й мізки треба поправити. Ось і ведуть нас досвідчені лікарі.

Адже це для нас таке вперше, а для США і ЄС - штатна операція з порятунку сусідньої країни.

Вони вже багато разів це проходили, у них є чіткі розроблені і обкатані плани дій і ті, хто хоч якось уважно стежать за ситуацією, бачили як вони невимушено переключилися з плану "А" - ось вам бабло, давайте розвивайтеся, на план "Б" - не можете самі, ми вам допоможемо, крок вліво, крок вправо - втеча, стрибок на місці - провокація.

Вся суть кацапства

"А навіщо ви їм потрібні, що б робити вас багатими ?! - Раптово вирине в коментарях кацап. - Паматросять і бросять!".

Відповідь на це нехитре питання, в якому зашита вся суть кацапства дуже проста.

Якщо ви заможна людина і маєте хороший будинок, чого б вам хотілося - щоб ваші сусіди по селу були такими ж заможними як ви, або жебраками?

Якщо ви в глибині душі вибираєте перший варіант - вітаю, якщо другий - ви кацап. Нормальна людина буде дружити з сусідами, разом возити дітей до школи, робити шашлики, боротися проти неприємностей.

Зрештою багатому сусідові можна щось продати і заробити. Але інша річ кацап. Нащо йому багатий сусід? Ось перед жебраками він приїде на кредитному позашляховику і буде пальці гнути. А буде у нього з похмілля поганий настрій, вийде на балкон, переведе погляд зі свого газону на сусідські гівна і настрій поліпшується.

А що сусідські діти яблука занадилися обривати, там їм можна при нагоді рученьки пообрубувати, щоб не тягнули до поміщицького майна. Гаразд, на цьому кацап зблід і розвіявся, а ми поїхали далі.

"Ослик" і "морквина"

Подивіться, як красиво і поступово втілюються в життя будь-які корисні речі. Спершу нашому ослику (Президент Уряд Парламент) вішають на ціпку перед носом велику морквину "Безвізовий режим".

Потім в гонитві за цією морквиною проводять всіма доріжками до створення НАБУ, зміни Генпрокурора, - і це тільки за останній час. Варто нашим забаритися або спробувати згорнути на сусідню стежку, як у випадку з електронним декларуванням або виборами членів НаЗК, як до морквини приєднується чарівний пендель.

Кажуть, після такого пенделя Порошенко був в настрої особисто передушити весь парламент в рекордні пару годин, і КабМін на додачу.
І відразу все запрацювало. І ослик пішов далі куди треба.
Так, опір величезний. Змусити депутатів приймати деякі закони - як гільйотину для себе ж будувати.

Але потихеньку, помаленьку. Приймемо закон про створення НаЗК. Потім розширимо її повноваження. Потім почнемо обирати її членів.

А потім - багато депутатів розраховували засидітися комісію мухами - але вже не вийде - самі ж нагнали шуму і скандалу, тепер всі сидять і чекають результатів. Під тиск громадськості доведеться працювати - спершу по дрібним хабарникам, потім і вище.

До речі, а хто сказав, що по дрібним погано працювати? Особисто я заводи не купую і в житті стикаюся в основному саме з дрібними, саме вони мені життя псують. Ось так воно і працює - батогом і пряником, вірніше морквиною і пенделем. А ще - контролем і хитрістю. Але працює.

Українські "акули" капіталу та Світ

До речі, помітили, як олігархи затихли? Є з цього приводу ... скажімо так ... о! Здогадки. Точно. Відмінне слово. Так ось. Здогадуюся я, що коли наші милі акули капіталу випливали у великий світ, вони вважали себе лукавими і розумними. Хижаками, які потрапили в стадо овець. І тут же придумали схеми, як не платити там податки в потрібному розмірі.

Одурівші від своєї безкарності тут, вони забули, що той світ, хоч і виглядає зграєю овець, але виростив таких китів як Рокфеллери, Ротшильди і навіть примудрився їх суворо видресирувати.

Тому те, що наші катрани вважали своєю хитрістю, виявилося банальною приманкою на здоровенному такому гачку. І що недавно за вудки смикнули - не сильно, так, злегка. Для розуміння. І вони зрозуміли. Звичайно, добрими і пухнастими вважати їх зарано, але простору для маневру у них поменшало. Втім, і бабла вже не так багато як раніше.

Так що все у нас буде добре. Щоб наш ослик не впав у відчай, його хвалять за успіхи, не соромлячись таких же сильних виразів, як і коли лаяли. Пройде час і морквину, яка вже відпрацювала, згодують ослику і повісять там яблуко і ослик потягне нас далі туди, де немає корупції, високі соціальні стандарти і серйозною подією вважається бійка з двох ляпасів в барі.

Про зовнішнє

Про зовнішнє вже особливо і говорити нудно - за Рашку взялися не менш серйозно, ніж за нас, тільки з іншого боку і з іншими цілями.

Звичайно, воно ще може брикнути, ще може посмикати і навіть спробувати зобразити наступ. Але на те й стоять там наші хлопці і я в них впевнений більше, ніж в бетоні.

А питання зараз вирішується про те, різати на шматки росію відразу, або дозволити їй спершу погнили з десяток років за залізною завісою, якщо буде вести себе тихо. Я майже впевнений, що Путін вибере другий варіант. Так що все буде добре.

Все залежить від народу і кожного з нас

Але ось вам і ложка дьогтю в нашу бочку з медом. Єдині, хто може знищити зараз ситуацію - це ми самі. Сіль в тому, що визначальним фактором для наших західних партнерів є думка народу.

Наш ослик - з ним все і так зрозуміло, але його змусити, як ми бачимо можна все що завгодно. Треба - він нам і п'ятиборство здасть на медаль.

Але ось народ ... Тут не в пафосі справу і не в демократії, як ви могли подумати, а в простому здоровому глузді - навіщо витрачати зусилля і кошти, щоб тягнути з колодязя того, хто не хоче вилазити і кричить, що там йому краще і це його шлях?
Щоб неймовірними зусиллями витягти його, а він тут же стрибне назад? Підсумок той же, ресурсів менше, навіщо воно треба?

Тому чим більше ми піддаємося популістам з їх третім Майданом, зрадою, перевиборами та іншими путінськими ідеями, тим більше у нас шансів все втратити. Але ми ж не зробимо цього, правда?

Так що:
Усе. Буде. Добре. :)

P.S.

Мій старий рецепт поки не застарів: як тільки захотілося закричати зрадавсепропало, йдете і відносите грошей волонтерам на армію.

Або заспокоюте себе плетінням маскувальних сіток, а хто вже майстер - переходимо до костюмів Гілл, він же Лісовик.

Але при цьому не забуваємо змащувати і чистити кулемет. І мотузочку не забуваємо - для зрадників.

21 Березня 2016

ВСІ НОВИНИ ТЕМИ

Про 1200 гривень, реформи і реальність

Останнім часом одним з головних прийомів наших дорогих популістів, адептів зради і упоротих ворогів влади ...

27 Травня 2015
Василь Гриджук

Десять майбутніх лідерів української економіки

Україна продовжує бути політизованою країною. Замість стратегії ми, на жаль, часто вибираємо тактику. Зараз почалася ...

10 Травня 2015

Майдан 3.0: хунта не зможе

Протягом останнього року багато разів доводилось чути заклики до нової революції та нового Майдану. Ну ...

08 Травня 2015

Майбутнє України через паралелі з Європою та США

Західна та Центральна частина країни не має піддаватися значним змінам, крім, звичайно загального підвищення рівня ...

07 Травня 2015

Стаханівська народна республік

Стаханов — эдакий город-отставник. Старый чемпион, давно отживший свои лучшие годы и оказавшийся в бедности ...

10 Жовтня 2014

Нова публікація без зображення

Існує багато варіацій уривків з Lorem Ipsum, але більшість з них зазнала певних змін на ...

18 Вересня 2014
Компанія Отакої.ком

Lorem Ipsum - це текст-"риба"

Lorem Ipsum - це текст-"риба", що використовується в друкарстві та дизайні. Lorem Ipsum є, фактично ...

17 Вересня 2014
Автор Авторенко Авторович