Реєстрація та подача документів онлайн (online) на візу до Канади. Детальна інструкція та поради.


Редакція сайту Козакоріум  вирішила прописати детальну інструкцію для оформлення та подачі документів онлайн (online) на візу до Канади, адже саме ця країна була (і є) постійно популярна серед українців по цілому світі, багато хто мріє побувати там, багато хто там вже є і хоче запросити до себе чи то друзів чи родичів. Крім того, сама Канада завжди ставиться до українців прихильно і неупереджено, напевно єдина в цілому світі така країна, принаймні мені так здається з власного досвіду. Тому для усіх українців подача документів онлайн є відмінним методом виконати поставлене завдання, адже це МЕГА зручно, максимально швидко (до шести днів є результат, хоча декому і за три, чотири днів приходило підтвердження, мені особисто взагалі за 1 робочий день), мінімальні затрати як часу так і коштів (нікуди не їдеш, нікого не просиш, нічого не «рішаєш», а що стосується грошей то платиш тільки за саму візу). Отже поїхали….

Процес буде описуватися на прикладі реєстрації для батьків для поїздки їх до дітей в Канаду. Проте в кожному пункті будемо вказувати деяку інформацію і на інші види віз. Зразу попереджаю, мінімальне знання англійської (чи французької) мови  при оформленні документів онлайн ОБОВ’ЯЗКОВЕ. 

Отже, спершу, на мою думку, весь процес можна поділити на такі глобальні стадії: 1-визначити типу візи на яку потрібно подавати документи (гадати нічого не треба, проходите ТЕСТ на сайті); 2-визначення деталей по обраній візі (теж все просто, проходите тест на офіційному сайті, цей тест йде зразу після першого); 3-формування особистого списку документів (your personal checklist) та персонального референс коду (reference code); 4-реєстрація на сайті канадського посольства; 5-завантаження списку необхідних по візі документів (назва на сайті - checklist); 6-оплата за візу і процес очікування; 7-процес пересилки та отримання закордонних  паспортів. 

1-ВИЗНАЧАЄМО ПОТРІБНИЙ ТИП ВІЗИ


Працівники посольства все передбачили, Вам не потрібно гадати яка саме віза Вам підходить, адже вони є різні, і по усіх різні вимоги. Слід зазначити що тут писати нічого не треба, все вибираєте із пропонованого Вам списку. Ви просто заходити на офіційний сайт канадського посольства і там проходити тест.  Спершу Ви визначаєте чи потрібно вам «apply for an eTA», - даєте відповідь з якої ви країни і чи маєте офіційний статус в США, в моєму випадку «apply for an eTA» мені не потрібно (див фото нижче, посилання на сторінку - тисніть тут).

  

Далі ви переходити безпосередньо до самого тесту по визначенню типу візи що Вам підходить, потрібно буде вказати: національність, вік, мову, членів сім’ї,  освіту, зайнятість, подорожі та інші деталі. (див. фото нижче, посилання на сторінку - тисніть тут).

Шлях пошуку: сайт http://www.cic.gc.ca/english --- закладка IMMIGRATION --- розділ VISIT AS A TOURIST --- розділ APPLY TO VISIT CANADA AS A TOURIST --- (1) далі для проходження текту по eTA вибираєте «Confirm your eligibility and apply for an eTA» і там вже йдуть всі тести попорядку, (2) або переходите зразу до проходження основного тесту який розташований в тому самому вікні, трохи нижче, розділ «Apply online for a visitor visa » і тут тиснете «Determine your eligibility and apply online»  

2- ВИЗНАЧАЄМО ДЕТАЛІ ПО ОБРАНІЙ ВІЗІ


В результаті попередніх Ваших дій Вам буде надано типи віз які Вам підходять (в моєму випадку було надано три типи віз), вибираєте потрібний тип візи, і продовжуєте знову проходити тест, більш детальніший.  Тут вже Вам потрібно вказати: мета візиту, фінансовий стан, зайнятість, чи мали арешт, і так ділі. Також в кінці цього тесту даєте відповідь на питання чи ще хтось з Вами їде до Канади, якщо так, то вказуєте це, і заповняєте по ньому таку саму форму ще раз. В кінці даного тесту підтверджуєте, що сплатите всі необхідні збори та вказуєте відповідальну особу за оформлення заявки. В моєму випадку,  я заповняв за батьків, проте не вказував себе як відповідальну особу (це б призвело до приєднання ще одного документу,  а я цього не хотів), писав так ніби подає сам батько, і все заповняв від його особи, в мене проблем з цим потім ніяких не було.

3- ФОРМУЄМО ОСОБИСТИЙ СПИСОК ДОКУМЕНТІВ ТА РЕФЕРЕНС КОД (YOUR PERSONAL CHECKLIST AND REFERENCE CODE)


Далі, відповідно до вибраної візи та ваших відповідей в попередньому тесті формується ваш персональний список документів та персональний референс код, на англійській мові відповідно  «your personal checklist» and «reference code». Інформацію яка появилася або роздруковуєте, або записуєте собі референс код, він Вам буде НЕОБХІДНИЙ при реєстрації на сайті канадського посольства та створення там особистого профілю. 

4-РЕЄСТРУЄМСЯ НА САЙТІ КАНАДСЬКОГО ПОСОЛЬСТВА


Посилання для реєстрації: тисніть тут
Як знайти даний розділ, шлях: заходите на сайт http://www.cic.gc.ca/english/ --- заходите в розділ «IMMIGRATION» --- «MY APPLICATION» --- «Create  a account or sign in»  Дивіться фото нижче


Тут в мене виникло найбільше проблем. Перед особистою реєстрацією я начитався різної інформації на форумах та профільних сайтах (за що окреме велике ДЯКУЮ їм усім, мені багато це допомогло), проте між іншим там твердили, що для реєстрації на сайті посольства «обов’язково потрібно реєструватися як в розділі «Sign in Partner» так і в розділі GCKey, the Government of Canada credential». Як я не старався, де я вже не реєструвався, що я вже не вказував, нічого не допомагало. Я бачив, що ніби в розділі «Sign in Partner» все ніби для резидентів чи то Канади, чи то для аплікантів з країн біля Канади, ну точно не для України, адже таких банків я і близько не чув. А в розділі  «GCKey» я ніяк не знаходив кнопки зареєструватися («register»). Проте продовжував вперто реєструватися в розділі «Sign in Partner», адже, так як я прочитав, без цього я ніякої заявки не оформлю.  
Скажу зразу, на сайті постійно відбувається оновлення, може колись і треба було для українців реєструватися в «Sign in Partner», проте тепер ні, принаймі я, з України, цього не робив. Можливо це залежить з якої країни ти подаєш заявку.
Отже, коли ви подаєте заявку з України то для реєстрації власного профілю на сайті посольства Канади Вам буде достатньо зареєструватися ВИКЛЮЧНО в розділі «GCKey». Хоча і тут в мене виникли проблеми, проте вже від «перепрацювання над даним завданням». Тут на допомогу прийшов мій друг, який зайшов суто в цей розділ і без ніякої попередньої ознайомленості з темою і тверезим та свіжим оком на все подивився, і вуаля, 5 хвилин і проблема вирішена.
Отже заходячи в розділ  «Continue to GCKey», ви бачите з лівої сторони розділ під назвою «SIGN IN» де є строки в потрібно вказати «username» та «password», яких ви звичайно не маєте. А з правої сторони розділ «SIMPLE SECURE ACCESS»  в якому є кнопочка під назвою «SIGN UP». От це і була (і є) та омріяна, для мене тоді, реєстрація особистого профілю в Канадському посольстві (див фото нижче).

Далі виконуєте всі вимоги програми реєстрації, вона проходитиме в два етапи. В першому етапі Ви придумуєте «Username», «Password» а також даєте відповідь мінімум на три питання (три обов’язкові, проте там є більше). В кінці проходження першого етапу тиснучи кнопку «ок» Вас автоматично вибиває на головну сторінку сайту. Вам потрібно знову зайти в розділ «Continue to GCKey» і вказуєте вже тільки що придумані Вами «Username» та «Password». Далі починається другий етап реєстрації, тут вже Вам буде потрібно особисто створити як запитання так і відповіді на них, незалежно якою мовою, я створював усе українською. Загальна кількість запитань що потрібно створити – 4. Коли Ви виконаєте усі необхідні умови реєстрації, Вам відкриється Ваш особистий профіль на сайті канадського посольства. Тут буде розміщена кнопка «Аpply for visa…..», тиснете на неї, далі вказуєте  свій референс код, який ви отримали коли проходили тест на визначення необхідного типу візи, і Вам до профілю автоматично підтягується Ваш особистий чекліст («your personal checklist»), що теж був сформований в результаті тесту. Ваш особистий кабінет на сайті канадського посольства створений, ви ним будете постійно користуватися на протязі усього періоду оформлення документів, від формування та загрузки документів до отримання відповіді від посольства. 

5-ЗАВАНТАЖУЄМО СПИСОК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ ПО ОБРАНІЙ ВІЗІ


Це є найголовніший етап у створенні заявки на отримання візи онлайн. Від якості ваших документів, від їхньої повноти, правдивості, чіткості та правильності перекладу залежить Ваш майбутній результат по цій заявці і відповідно Ваша поїздка в Канаду. Часу для збору документів маєте більше ніж достатньо, мені було вказано 60 діб. На протязі цього часу Ви можете загружати документи в різній послідовності. Що стосується вимог до документів, то все дуже детально описано у вашому кабінеті, все до деталей, до кожного документу є пояснення, яке можете побачити навівши курсор на знак запитання, що розташований над кожним заголовком документу, крім того детально описуються розміри файлів, фото, сканкопій, необхідний список документів до того чи іншого розділу.

Спершу назву Вам основні характеристики та важливі елементи оформлення та загрузки документів по вашій заявці онлайн: 

 • У Вашому кабінеті до кожного розділу вашої заявки, Ви зобов’язанні загрузити ВИКЛЮЧНО ОДИН ФАЙЛ, скільки би у Вас там не було документів до певного розділу, Ви все повинні відсканувати  і зберегти в один єдиний файл, потім цей файл загрузити до потрібного розділу.
 • Розмір файлу повинен НЕ ПЕРЕВИЩУВАТИ 4 МБ. В кабінеті описано яким чином Ви можете зменшити Ваш файл коли в ньому знаходиться дуже багато документів.
 • Усі документи повинні бути у форматі PDF, JPG/TIFF и DOC.
 • В різних розділах можна загружати одні і ті ж самі документи, 
 • На кожного члена сім’ї збирається окрема сукупність документів,
 • Періодичність завантаження документів є довільна, тобто ви загружаєте будь який файл в будь який зручний для Вас час, на протязі вказаного періоду, все заради Вашої зручності.
 • Усі документи мають бути ОБОВ’ЯЗКОВО перекладенні або на англійську або на французьку мови, переклад потрібно завірювати нотаріально. Хоча я читав, що були випадки що подавали просто перекладенні документи без нотаріальної печатки та підпису, і в них був позитивний результат. Я вирішив не ризикувати і все переклав та завірив нотаріально, так мені було спокійніше,  думаю, ліпше перестрахуватися.
 • В кожен розділ має бути загружений ОБОВ’ЯЗКОВО певна інформація, інакше до наступного кроку Ви не перейдете. Як заповняти анкети? Спершу відкриваєте; --- потім скачуєте; --- заповняєте на англійській мові (або французькій); --- ставите дату, не підписуєте; --- загружаєте анкету у потрібний розділ особистому кабінеті. Я заповняв анкету на комп’ютері друкованим текстом, в деяких комірках взагалі вибирав варіанти відповідей. Тільки  одну анкету, а саме «Use of a Family Member Representative for Online Applications (IMM5713)», я вимушений був роздрукувати і дати на підпис батькам, адже в цій анкеті йшлося про те, що мама дозволяє представляти себе татові при подачі документів на отримання візи в Канаду. Там мав бути обов’язково проставлений живий підпис як мами так і тата. Крім того, ця анкета є єдина, яка не зберігалася (з набраним текстом її можна було тільки роздрукувати, не зберігати) з інформацією яку я там друкованим текстом набрав. Відповідно автоматично можна було зробити висновок, що її треба спершу роздрукувати, потім поставити живі підписи, відсканувати, а вже тоді аж загружати на сайт у відповідний розділ. Всі решту анкети заповняєте друком, проставляєте дату, не підписуєте,  зберігаєте і загружаєте в потрібні розділи.
 • У Вас ОБОВ’ЯЗКОВО повинне бути встановлено відносно нове необхідне програмне забезпечення. Не лякайтеся цього, мова йде про програми які стоять майже на кожному комп’ютері (хоча хто використовує свій ПК виключно для ігор в «Солітер» чи «Косинку» то тут можуть бути проблеми).  В моєму випадку не була обновлена програма «Acrobat Reader DC» від «Adobe»,  і деякі анкети не відкривалися. Також була виникла проблема з Web-переглядачем. В Google Chrome в мене не всі анкети відкривалися, хоча це мій основний Web-переглядач, і програми у мене всі були оновлені. В мене була така проблема: відкривало документ в якому на англійській мові крім іншого писало, що «вам слід оновити ваші програми Adobe». Я був вже оновив все що міг, проте нічого не допомагало.  Не знаю, в чому тут проблема, проте я вирішив її наступним чином: зайшов в свій кабінет на сайті канадського посольства через інший Web-переглядач (спочатку Opera, потім Mozilla Firefox), і там спробував відкрити, і вуаля!!!, якщо  були документи, які не відкривалися в Google Chrome, то в інших Web-переглядачах - усі відкрилися.
 • Також пам’ятайте що інформацію яку Ви надаєте при подачі заяви на візу, в подальшому може бути використана при наступній співпраці з канадським посольством (чи оформлення громадянства, чи ПМЖ, або оформлення просто певної візи). Це вказується майже в кожній анкеті. Наприклад, коли Ви спочатку вкажете що є лікарем, і працюєте ним довгий період, то потім вже майже неможливо буде вказати, що ви є будівельником, і ціле життя ним працювали. Тобто інформація, яку Ви вказуєте спочатку, буде використана посольством при наступних Ваших зверненнях до них, принаймні,  вони так стверджують.

  
Тепер опишу Вам список документів які я мав додати для поїздки батьків в Канаду до сина по туристичні візі:
       Application for Visitor Visa (Temporary Resident Visa) (IMM5257)
Це є анкета в якій вказується основна базова інформація про Вас. Вказуєте все те, що міститься у офіційних Ваших документах. Заповняєте обов’язково усі розділи, ставити усі галочки, адже не до кінця (чи не правильно) заповнена анкета не загрузиться на сайт. Уважно вказуйте інформацію у розділ в анкеті «EMPLOYMEND», адже не достатньо заповнений даний розділ слугує відказом на видачу візи по причині «неясна трудова зайнятість заявника», мені відомо конкретний такий випадок. Також зверніть увагу на розділ, де вказуєте суму з якою ви будете прибувати в Канаду, треба вказати в канадський доларах (не американських, не в гривнях) , я вказував там суму, яку відображав у своїх фінансових документах з банку, приблизно конвертував її  в канадські долари (на день заповнення, округлював в сторону зменшення) і таку суму вписував. 
       Travel History
Тут описуєте свою історію подорожей. В цьому розділі загружаєте як сам паспорт так і відскановані копії усіх сторінок закордонного паспорта з усіма візами які були і які є.  Якщо у Вас є ще старий паспорт з візами (навіть коли його термін дії вже закінчився), то потрібно його також загрузити разом з основним.
       Passport
Тут відображаєте свій дійсний закордонний паспорт з усіма сторінками, які мають якусь інформацію, як правило це перша сторінка з інформацією про Вас, а також усі сторінки де є візи.  Тобто, часто тут можна загружають ту саму інформацію, що загружали в розділ «Travel History», єдина відмінність полягає в тому що в розділ «Travel History» можуть загружати кілька паспортів.
       Invitation Letter
Це письмове запрошення від приймаючої сторони з Канади. В цьому листі повинна міститися вся інформація як про сторону, яка запрошує, так і про апліката, якого запрошують. Обов’язково слід вказати мету та тривалість візиту, вказати ступінь спорідненості між Вами (ким Ви один одному є – друзі, родичі, далекі родичі, співробітники і т.д.). Також чітко потрібно вказати адреси та контактні номера обох сторін. 
Якщо поїздка буде бізнесова то потрібно запрошення оформляти на фірмовому бланку з офіційними підписами та печатками (штампами).
Також ВЕЛИКИМ ПЛЮСОМ є те коли ви додасте підтверджуючі документи до листа-запрошення, я особисто їх додавав. Це може бути довідка з роботи де працює запрошуюча сторона (має бути написана на офіційному бланку і зазначено, що ця особа в Канаді дійсно там працює і має певний оклад, звичайно чим більше вказано тим, тим краще). Потім треба надати документ, який засвідчить, що ця особа в Канаді має житло і Ви будите мати де проживати (надаєте офіційні документи на житло). Також слід надати офіційний документ  приймаючої сторони в Канаді, щоб тим самим підтвердити її легальний статус.    
       Use of a Family Member Representative for Online Applications (IMM5713)
Це анкета про яку я вже згадував вище. Вона єдина яку треба роздрукувати, проте спочатку можете набрати певну інформацію. Ця анкета складається з трьох табличок розміщених послідовно. В 1-ій таблиці вказуєте прізвище, ім’я та дату народження особи яка є основна і яка подає документи (на яку створювався кабінет на сайті посольства), в моєму випадку це батько; в другій – вказуєте особу яка подорожує разом з основним заявником, в моєму випадку це мама (вказуєте прізвище, ім’я, ступень спорідненості і дату народження). Далі роздруковуєте анкету, з вказаною інформацією про яку писалось вище, і в 3-ій  таблиці ставить підпис особа про яку писалось в попередній таблиці (2-ій таблиці, тобто особа яка подорожує з основним заявником). Ми ще писали розшифровку до підпису, тобто підпис і в дужках прізвище і ім’я писаним шрифтом від руки). В кінці анкети ставить підпис особа яка є головним заявником і яка своїм підписом підтверджує представлення документів в канадське посольство інших, подорожуючих з нею, осіб. 
Ще раз нагадую, що в моєму переліку документів, це була єдина анкета яку треба було підписувати вручну. 
         Proof of Means of Financial Support
В цей розділ Вам потрібно відсканувати та загрузити документи, що підтверджують Ваші фінансові можливості. Іншими словами потрібно підтвердити те, що Ви є забезпечена особа і Ваша поїздка з надлишком Вами оплачується. Тут багато які документи можна загружати, все заради підтвердження Вашої платоспроможності. Я особисто загружав такі документи: 

 • довідки з банків про залишок коштів на рахунках а також оборотні виписки з рахунків за останні 6 місяців (я надавав з двох банків, сума була більша 4 тис. канадських доларів на особу). 
 • Довідки з місця праці оформленні належним чином.
 • Пенсійне посвідчення і довідка про виплату пенсії з пенсійного фонду.
 • Документи що засвідчують майно у Вашій власності: квартира, будинок, автомобіль, бізнес і т. д.

       Marriage License/Certificate
Тут загружаєте  своє свідоцтво про шлюб, звичайно як і усі документи, перекладене та нотаріально завірене.
       Digital photo
Загружаєте цифрове фото. Вимоги до фото вказані у вашому профілі на сайті канадського посольства. Проте практично в кожному фото-салоні знають самі усі вимоги для фото у посольства.
       Purpose of Travel – Other
Тут Вам потрібно описати мету подорожі. Необхідно зазначити від себе, для чого Ви туди їдете, що будете там робити і скільки часу ця подорож Вам займе. В моєму випадку, то ми писали лист-пояснення в довільній формі надрукований на А-4 на англійській мові де детально описали мету візиту батьків до сина. Чим детальніше Ви все опишете, тим краще. Також можна ще загрузити бронювання готелю, машини чи квитків на літаки в якості підтвердження Ваших слів. Я загружав виключно лист-пояснення. 
       Family Information (IMM5645)
В Цьому розділі Вам потрібно буде заповнити анкету про Ваші сім’ю. Інформацію слід вказати про себе, про дружину, дітей, братів, сестер та батьків. Поставити галочку чи вони їдуть з Вами чи ні. Тут все просто. 
       Proof of Relationship
Цей розділ теж не менш важливий, адже тут Вам слід надати підтвердження ваших відносин з приймаючою стороною. В моєму випадку було все просто, я надав свідоцтво про народження брата, де конкретно вказувалися батьки.  Якщо дружина запрошує чоловіка, то вказується свідоцтво про шлюб, або інших документ що офіційно підтверджує  подружні зв’язки.  Також знаю, що ще можна загрузити прінтскрін переписки в соціальних мережах між Вами і другом, який Вас запрошує, або підтвердити, що Ви жили на одній вулиці в дитинстві,  або подружилися під час навчання в університеті. Одним словом, хто б Вас не запрошував, у всіх випадках потрібно буде мати підтвердження ваших зв’язків з цією особою в Канаді, інакше буде відмова по причині – «незрозуміла мета візиту» або «неясні відносини з приймаючою стороною».

6-ОПЛАЧУЄМО ВІЗУ ТА ОЧІКУЄМО РЕЗУЛЬТАТ

Після заповнення усіх вище згаданих розділів, Вам потрібно буде оплатити візу. В  моєму випадку оплата складала 100 CAD (канадських доларів). Для оплати можна використовувати будь-яку картку з будь-якою валютою, головне щоб вона була іменна в неї була можливість розраховуватися будь-де, як в Інтернеті так і за кордоном. Також щоб не було ніяких лімітім на розрахунки в інтернеті, які вводяться автоматично зі сторони банку (змінити їх можете через свій особистий профіль на сайті банку). Я використовував золоту картку Приватбанку в американських доларах. Суму списує автоматично конвертуючи в 100 канадських доларів. 

7-ВІДПРАВКА ТА ОТРИМАННЯ ПАСПОРТА З ВІЗОЮ

Результату подачі Вашої заявки слід очікувати дуже швидко, в моєму випадку – то результат я отримав за 1 робочий день (я був в легкому шоці, адже вже не раз оформляв різні візи, проте один робочий день і вже є результат, це просто для мене якийсь "космос", тим більше нас українців, як правило, перевіряють завжди довше). Максимум ваші документи можуть переглядати 4-7 робочих днів. Процес розгляду Вашої заявки весь час можна відстежити у вашому особистому кабінеті. Якщо у Ваш кабінет на сайті канадського посольства прийшов документ в якому вказано відправити Ваш паспорт в посольство, то вітаю, Вам ВИДАЛИ візу.  Для відправки документів в посольство я користувався кур’єрською фірмою ЕЛІН-ЛТД, яка є офіційним представником відомої світової кур’єрської служби FedEx. Ця фірма офіційно співпрацює з канадським та американським посольствами. Нажаль вони представленні тільки в обласних центрах.  Які документи Вам потрібно відіслати?  Це: 

 • ЗАКОРДОННИЙ ПАСПОРТ,
 • ЛИСТ, який прийшов з посольства у Ваш особистий кабінет (окрему на кожну особу, що подорожує),
 • ТРАНСПОРТНУ НАКЛАДНУ, яку слід наперед роздрукувати з офіційного сайту кур’єрської фірми та відповідно до своїх даних заповнити. Я роздруковував за цим посиланням: тисніть тут.

Берете усі ці документи і їдете в представництво компанії ЕЛІН-ЛТД. Коли я оформляв документи то офіційного сайт в них був на ремонті, тоді прийшлось шукати номера в Інтернеті. Доставка за один пакет документів коштувала 100 грн. в одну сторону, і 100 грн. назад. Якщо їде кілька осіб, то документи також відсилаються окремими посилками, і відповідно окремо оплачується. В моєму випадку двоє батьків: 200 грн. туди і 200 грн. назад. 

Отже можна зробити висновок, що Канада дійсно працює для людей. Я не потратив жодних зайвих коштів, процедура подачі максимально прозора та зрозуміла, без ніяких бюрократичних перепон, а швидкість розгляду заявки просто фантастична.  Подаючи особисто онлайн на візу в Канаду Ви самі все зрозумієте, повірте, від простоти подачі документів Ви будите дуже приємно здивовані. На мою думку жодна країна світу не забезпечила таку легкість та простоту процесу оформлення візи для українців (та напевно і для інших національностей) як Канада. 
Сподіваюся що дана інформація підготовлена інтернет-ресурсом «Козакоріум» буде корисна для українців з цілого Світу. Користуйтеся на здоров’я шановні, і шануйте себе, адже ми українці - великий народ, ми один одного в біді не залишаємо.

Також надаю Вам для додаткового ознайомлення інформацію, яка мені багато в чому допомогла. Дивіться наступні посилання:

1: тисніть тут,

2: тисніть тут,

3: тисніть тут

Читайте також: Віза в Канаду: основні причини відмови

24 Жовтня 2016 Гриджук В.

ВСІ НОВИНИ ТЕМИ

Пласт у Китаї: У Шанхаї відновилась пластова діяльність (ФОТО)

Уже четвертий рік у 25-ти мільйонному китайському Шанхаю лунають пластові пісні. Починалося ...

10 Травня 2021
Козак І.

Клариса Ліспектор - уродженка України, що стала найвідомішою бразильською письменницею

Уродженка України, яка стала найвідомішою бразильською письменницею У грудні минулого року у ...

08 Лютого 2021
Козак І.

Привітання з католицьким Різдвом 2020 польською мовою: вірші, картинки, своїми словами

Kozakorium.com пропонує своїм читачам привітання з Різдвом 2020 польською мовою з перекладом. ...

21 Грудня 2020
Брусов В.

В українському центрі "Дивосвіт" в Лісабоні відбулися Андріївські вечорниці (ФОТО)

До свята Андрія в Українському культурно-освітньому центрі (КОЦ) «Дивосвіт» м. Лісабон, що при ...

15 Грудня 2020
Козак І.

Японець Окабе Йошіхіко: Україна - моя друга Батьківщина

Окабе Йошіхіко - голова Асоціації україністів Японії, доктор економічних наук, професор університету Кобе ...

14 Грудня 2020
Гриджук В.

Антон Омельченко: перший українець в Антарктиді (ФОТО)

Першим українцем, який побував в Антарктиді, став Антон Омельченко (1883, с.Батьки на Полтавщині ...

10 Грудня 2020
Голуб С.

Знай наших: українські місця Нью-Йорка (ФОТО)

Вулиця Тараса Шевченка, кредитна спілка-мільярдер, легендарний український ресторан, де знімають голлівудські фільми, представництво ...

07 Грудня 2020
Козак І.

Українку Оксану Линів визнали найкращою диригенткою 2020 року у Німеччині

Німецькі критики визнали українку Оксану Линів найкращою диригенткою 2020 року. Вона отримала ...

04 Грудня 2020
Козак І.

Діаспора з Риму закликала парламент Італії визнати Голодомор геноцидом (ФОТО)

Українська спільнота у Римі в неділю під час поминальної акції за жертвами Голодомору ...

03 Грудня 2020
Козак І.

Іван Даценко: українець, що став вождем племені індіанців у Канаді

29 листопада буремного 1918 року в мальовничому селі Чернечий Яр неподалік від Диканьки ...

01 Грудня 2020
Голуб С.