Дитячі набори для наукових дослідів та експериментів. ТОП 10

Джерело зображення scienceillustrated.com.au
Джерело зображення scienceillustrated.com.au

Діти - надзвичайно допитливі, часом вони можуть задати сотню питань впродовж дня.

Якщо у вас підростає такий маленький "чомучка", тоді вам обов'язково потрібно звернути на це увагу, адже дитинство - найкращий вік, щоб прищепити любов до науки.

Наука для дітей не потребує спеціального обладнання або докторської дисертації. Домашні наукові експерименти можна провести прямо на вашій власній кухні (або у дворі) і, як правило, з безпечними інгредієнтами чи обладнанням.

Дитячі набори для наукових дослідів чи експериментів у добірці від команди kozakorium.com точно не залишать вас байдужими. Ми старалися підібрати максимально цікаві та різноманітні забавки від яких ваші діти будуть у захваті. Серед іншого: телескоп, хімічна лабораторія, метеостанція, набір для розкопок динозавра та багато цікавинок. Приємного перегляду!

1. Мікроскоп National Geographic Junior 40x-640x + Телескоп 50/360 (Base)

Цей базовий навчальний набір оснащений усіма необхідними аксесуарами та приладами, що мають ту ж принципову конструкцію, що і професійні мікроскопи й телескопи. Набір відкриє вашій дитині двері в захопливий світ астрономії та мікроскопії. 

Телескоп з 30-ти кратним збільшенням дозволить заглянути в космос, а мікроскоп з максимальним збільшенням в 640 крат дозволить ознайомитися з невидимим мікросвітом. Особливістю даного набору є наявність адаптера для камери смартфона. За допомогою адаптера для смартфона, що йде в комплекті, легко фотографувати об'єкти спостережень мікроскопа і телескопа на камеру вашого смартфона.

Вік: 6+

Ціна: 2100 грн

2. Набір хімічних експериментів і дослідів Oops! Велика хімічна лабораторія.

Серія хімічних експериментів від Yes Kids - це перше знайомство малюка зі світом науки! Дитина із задоволенням сама або в компанії друзів відчуває взаємодію різних компонентів набору, їх реакції при змішуванні і т.д. Завдяки набору малюк в легкій ігровій формі засвоїть основи хімії ще до занять в школі.

До того ж кожен хімічний дослід - це маса нових вражень і яскраві видовищні ефекти. Набір Велика хімічна лабораторія дозволяє провести вісім вау-експериментів: Газований й Пінний, Кислоти та Луги, Перетворення води в молоко і навпаки, Рожевий, який змінює кольори, Невидимі слова, магічний папір, Медуза, яка змінює колір і Вулкан, який змінює колір.

Вік: 8+

Ціна: 250-350 грн

3. Конструктор "180 схем" - Знаток

Конструктори, створені з якісних та довговічних матеріалів, стануть прекрасним посібником для молодого покоління. Завдяки простоті збірки дитина може за лічені хвилини перевіряти придумані нею електронні схеми, а також створювати унікальні, повністю функціональні електронні пристрої.

Використовуючи набір "Конструктор. 180 схем", дитина зможе своїми руками зібрати: звукову сигналізацію, автоматичний ліхтар, радіоприймач з автоматичним пошуком радіостанцій, метроном з регульованою частотою коливань, апарат для вивчення абетки Морзе, різні види датчиків, що реагують на зовнішні сигнали й подразники, прилади для вимірювання напруги та сили струму, а також багато іншого. В інструкції описано 180 схем складання, при цьому дитина зможе створювати свої власні розробки, ґрунтуючись на вивчені властивості окремих елементів.

Вік: 5+

Ціна: 800 грн

4. Навчальний набір робототехніки ELEGOO UNO Robot Car Kit V 3.0 машинка-робот на Arduino

Машинка-робот на Ардуіно - чудовий вибір для будь-якого віку для дітей від 8 років. Збери та запрограмуй сам - це просто!

Ви можете запрограмувати його:

  • їздити по певному маршруту
  • їздити по командах з пульта управління
  • їздити по командах отриманих з мобільного телефона за допомогою bluetooth (iOS / android)
  • їздити об'їжджаючи перешкоди використовуючи датчик відстані
  • їздити по лінії, наприклад наклеєній чорною ізострічкою на підлогу

Вік: 8+

Ціна: 6000-6500 грн

5. Набір для творчості "Наукова кухня"

Навчальний набір містить всі необхідні компоненти для проведення 33 хімічних дослідів в домашніх умовах. Також в комплекті є детальна інструкція з картинками та описом кожного етапу експериментів. Що можна зробити? Наприклад, годинник з живленням від фруктів або фонтан в пляшці. Також ви зможете побудувати судно на повітряній подушці, використовуючи CD-диск, а ще створити в склянці міні модель водного виру.

33 експерименти вимагають уваги, посидючості та уяви! У вас точно не буде часу нудьгувати. Інструкцію доповнено поясненнями й цікавими фактами про кожен з дослідів. Проведення експериментів розвиває фантазію, дрібну моторику, творчі здібності та логіку. Дитина зануриться у світ науки й дізнається більше про природні явища, що відбуваються на Землі.

Вік: 8+

Ціна: 850 грн

6. Набір Ses Creative Дослідник Розкопки скелета Тиранозавра

Це набір для юних дослідників-палеонтологів, які вирішили присвятити вільний час пошукам і вивченню решток вимерлих динозаврів! Зібрана та цілісна фігура стане прекрасним трофеєм і колекційною іграшкою Вашого палеонтолога!

До набору входять: пласт із гіпсу зі справжніми копіями скелета динозавра, а також археологічний набір інструментів, необхідних для проведення розкопок.

Вік: 8+

Ціна: 350-400 грн

7. Набір для досліджень Edu-Toys Сонячна система з автообертанням і підсвіткою

Макет Сонячної системи з автоматичним обертанням і підсвічуванням складається з Сонця і 8 планет: Меркурій, Венера, Земля, Марс, Юпітер, Сатурн, Уран, Нептун. Модель дає можливість наочно уявити влаштування системи з центральною зіркою і віддаленими планетами, зокрема нашою.

Усі планети відрізняються за розмірами і розташовані на різній відстані від Сонця. Натиснувши на кнопку, можна побачити, як вони обертаються навколо підсвіченого Сонця. Розвиток: основи астрономії, просторове мислення, інтелект, допитливість, уява. Для роботи потрібні 4 батарей АА (не в комплекті). Підходить для дітей від 8 років для занять удома або в школі. У тому числі на заняттях за методикою Монтессорі.

Вік: 8+

Ціна: ~ 1300-1600 грн

8. Набір для досліджень Edu-Toys Модель тулуба людини збірна

Збірна модель тулуба людини 12,7 см у висоту з 32 елементів із підставкою. Зберіть по інструкції макет і вивчіть будову людського тулуба з внутрішніми органами. Висока деталізація. Наочний посібник для уроків анатомії.

Розвиток: основи анатомії, просторове мислення, інтелект, пам'ять. Підходить для використання в школі, центрі розвитку. Відповідає концепції НУШ.

Вік: 8+

Ціна: ~ 550 грн

9. Набір для вирощування рослин "HOME FLORARIUM"

Набір для вирощування рослин "Home florarium" НВ-08-32 - це справжній ботанічний сад у вас вдома. Детальна інструкція допоможе вашій дитині не тільки правильно посіяти насіння, а й розповість як провести добірку найкращих досвідів

У комплекті : контейнер, купол зелений і прозорий, декоративні метелики і жуки, гідрогелеві кульки, пульверизатор, трав'яний монстрик, стаканчик полімерний, торф'яні брикети, покажчики, пісок кварцовий, дерев'яна паличка, градусник, "чарівні боби", комплект насіння (асортимент може відрізнятися в залежності від сезону), картонний лабіринт, інструкція українською мовою.

Вік: 4-12 років

Ціна: ~ 190-270 грн

10. Набір для досліджень "4M Метеостанція"

Тепер вам не потрібно більше слухати прогнози погоди, ви зможете створити свій! Зберіть домашню метеостанцію за допомогою набору для досліджень. Ви познайомитеся з різноманітними природними явищами: атмосферним тиском, швидкістю і напрямом вітру, кількістю опадів, температурою повітря. Вам доведеться провести серію різноманітних досліджень, дізнатися багато нового про метеорологію і навіть створити власну маленьку оранжерею.

У наборі для досліджень від 4М ви знайдете всі необхідні деталі станції та докладну інструкцію. Єдине, що вам знадобиться – це півторалітрова пластикова пляшка. Чудовий спосіб повторного використання пластику.

Вік: 8+

Ціна: ~ 350 грн

Читайте за темою: Цікаві книги для дітей українською: від 1 до 4 років

06 Жовтня 2020 Голуб С.

ВСІ НОВИНИ ТЕМИ

Російська Вікіпедія заблокувала можливість виправляти вираз "на Україні" у своїх текстах

В російській Вікіпедії написали скрипт, який блокує збереження змін до статей з виразом ...

29 Липня 2020
Брусов В.

Топ-20 "перлів" з учнівських творів, які написали на ЗНО 2020 з української мови і літератури

В Україні вже закінчилася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. 30 червня школярі здали ...

28 Липня 2020
Брусов В.

Прокат (оренда) авто в Україна: компанії, ціни та умови

Оренда авто останнім часом стала більше, ніж просто корисною послугою. Українці усе частіше ...

21 Липня 2020
Гриджук В., Голуб С.

Українське весілля в козацькі часи: згадка Гійома де Боплана

Чотириста років тому українські наречені не надягали білу сукню і фату, а шлюб ...

15 Липня 2020
Брусов В.

Як підкорити парубка своєї мрії: поради від українок з XVII століття

В сучасному українському суспільстві, як і в Західноєвропейському загалом, склалася думка, що жінці ...

14 Липня 2020
Голуб С.

Привітання з Днем ангела Івана 2020: смс, вірші, картинки, своїми словами

Влітку свої іменини Іван святкує 7 липня, а також 21 травня, 9 жовтня ...

30 Червня 2020
Козак І.

“Нашої мови вороги бояться більше, ніж армії” – Микола Несенюк

Коли починаєш говорити з ворогом його мовою, то він вже ніби й не ...

30 Червня 2020
Гриджук В.

Річниці весілля по роках: що дарувати і як святкувати

День одруження називають зеленим весіллям. Його символ – листя мирту у вінку нареченої. ...

24 Червня 2020
Брусов В.

Відпочинок на Дністрі 2020: ТОП 8 місць. ФОТО.

Для багатьох українців літня відпустка опинилася під загрозою, адже складна ситуація з коронавірусом ...

24 Червня 2020
Голуб С.

Привітання з ювілеєм 70 років українською

Найкращі привітання українською з ювілеєм 70 років — у нашій великій добірці! ...

24 Червня 2020
Гриджук В.