Українці з Австрії стали чемпіонами світу серед діаспорних футбольних команд

Джерело зображення dsmsu.gov.ua

З 19 по 25 серпня 2018 року на території Київської області у Ірпіні відбувся VIІ чемпіонат світу з футболу серед діаспорних команд.

У змаганнях взяли участь 12 збірних з Молдови, Естонії, Білорусі, Ізраїлю, Сполучених Штатів Америки, Польщі (дві команди), Австрії, Чеської Республіки, Об'єднаних Арабських Еміратів, Республіки Болгарія та Іспанії.

Переможцями VIІ чемпіонату світу з футболу серед діаспорних команд стала команда українців з Австрії, на другому місці – збірна команда Польщі (м. Вроцлав), в матчі за третє місце перемогу здобула також збірна команда Польщі (м. Люблін), четверте місце посіла команда з Молдови.

Читайте за темою: Українська збірна здобула сім нагород на ЧЄ з легкої атлетики