Українська збірна з синхронного плавання здобула золото на ЧЄ

Джерело зображення НОК України

На чемпіонаті Європи з водних видів спорту у Глазго українки завоювали золото в командній комбінації з синхронного плавання. Українець Михайло Романчук здобув срібну медаль у змаганнях на 1500 метрів вільним стилем.

Збірна України у неділю, 5 серпня, виборола золото в командній комбінації з синхронного плавання на чемпіонаті Європи з водних видів спорту у Глазго. Про це повідомив Національний олімпійський комітет України.

Українська жіноча команда набрала 94,46 бала. Срібло отримала команда з Італії, яка набрала 92,6 бала, а бронзу завоювали іспанки з 91,46 бала. Збірна Німеччини посіла восьме місце із результатом 80,3 бала, повідомляє агентство sid.

У змаганнях з плавання на дистанції 1500 метрів вільним стилем золото здобув німець Флоріан Веллброк (Florian Wellbrock). Українець Михайло Романчук здобув срібну медаль. Третє місце посів італієць Грегоріо Палтриньєрі.

Читайте за темою: Юний український шахіст Тихон Черняєв став чемпіоном світу з рапіду та бліцу